WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Faqja kryesore - Zentiva

Url: http://www.zentiva.al  

Përshkrim: Zentiva, biznesi Evropian gjenerik i grupit Sanofi, sht kompania e tret m e madhe dhe me rritjen m t shpejt n Evrop. Me nj prejardhje q daton q prej shekullit t 15t, Zentiva sht nj partner gjenerik i muar.
Enkodimi: utf-8
Gjuha: sq

Foto ekrani për zentiva.al:
Foto ekrani për zentiva.al
>> Shko në zentiva.al <<

Adresa IP 1: 79.171.186.186
Emri i hostit: 79.171.186.186
Emri i serverit 1: dns3.idp365.net
Emri i serverit 2: dns1.idp365.net
Emri i serverit 3: dns2.idp365.net
Rrjet: ZEN-INFRA-NET
Hosting: Zentiva, a.s.


Informacione rreth zentiva.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 20.72 KB

 • Pagerank: 5

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 105
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 16

 • Faqet në Indeksin Google: 99
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Vendndodhja e sajtit:
  Republika Çeke
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për zentiva.al (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  29-05-201320.72 KB3/579.171.186.186510516990Jo--


  Informacione Whois për zentiva.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  faleminderit.al  •  altirana.com  •  albinfo.al  •  akm.gov.al  •  umsh.edu.al  •  atdhe.al  •  isksh.com.al  •  raiffeisen-invest.al  •  qkr.gov.al  •  vodafone.com  •  gotech.al  •  unizkm.edu.al  •  eurolive.al  •  mistreci.com  •  supersport.al  •  albnet.net  •  punetejashtme.gov.al  •  biletaime.al  •  qkl.gov.al  •  tiranachat.net  •  unishk.edu.al  •  icann.org  •  moe.gov.al  •  albanovaonline.info  •  amc.al  •  vodafone.al  •  arsimi.gov.al  •  zbavitu.net  •  kerkojpune.gov.al  •  klsh.org.al