WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Vektor

Url: http://www.vektor.al  

Përshkrim: Vektor
Fjalët kyçe: Vektor
Enkodimi: utf-8
Gjuha: sq

Foto ekrani për vektor.al:
Foto ekrani për vektor.al
>> Shko në vektor.al <<

Adresa IP 1: 185.25.21.12
Emri i hostit: windows5.name-servers.gr
Emri i serverit 1: ns50.name-servers.gr
Emri i serverit 2: ns49.name-servers.gr
Rrjet: GR-POINTER-CLOUD1
Hosting: GREEK INTERNET SERVICES


Informacione rreth vektor.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 20.22 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 3
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 295
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Vendndodhja e sajtit:
  Greqia
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për vektor.al (3):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  14-12-201620.22 KB3/5185.25.21.12--3--2950Jo--
  03-06-201619.32 KB5/5185.25.21.1200----0Jo--
  29-05-201319.17 KB5/562.1.213.34--0--2620Jo--


  Informacione Whois për vektor.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  faleminderit.al  •  unizkm.edu.al  •  shala-trans.com  •  getjar.com  •  sallamfiks.al  •  instat.gov.al  •  raiffeisen-invest.al  •  zbavitu.net  •  mistreci.com  •  payza.com  •  akpt.gov.al  •  abcom.al  •  infokult.al  •  iphonealbania.net  •  albasoul.com  •  cityparkalbania.com  •  nocalbania.org  •  albafind.com  •  institutindertim...  •  faleminderit.al  •  mie.gov.al  •  instituti-sociol...  •  instat.gov.al  •  mfa.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  supersport.al  •  fppsigal.com.al  •  nocalbania.org  •  cityparkalbania.com  •  albasoul.com