WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: 403 Forbidden

Url: http://www.upt.al  

Enkodimi: ASCII

Foto ekrani për upt.al:
Foto ekrani për upt.al
>> Shko në upt.al <<

Adresa IP 1: 217.73.131.5
Emri i hostit: cpanel2.abcom.al
Emri i serverit 1: complab.upt.al
Rrjet: ABCOM-HFC-Business-clients
Hosting: ABCOM-Business-clients , HFC-Infrastructure


Informacione rreth upt.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 454 B

 • Pagerank: 7

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 104

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 3

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 2.156.723

 • Kategori Dmoz: Europe/Albania

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për upt.al (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  04-05-2015454 B3/5217.73.131.57010403Po2.156.723


  Informacione Whois për upt.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  eurolive.al  •  icc-al.org  •  minfin.gov.al  •  sociale.gov.al  •  merrjep.al  •  albarchive.gov.al  •  uamd.edu.al  •  raiffeisen-invest.al  •  pexhost.net  •  akshi.gov.al  •  moi.gov.al  •  unizkm.edu.al  •  qkl.gov.al  •  garda.gov.al  •  barcode.co.uk  •  instituti-sociol...  •  abcom.al  •  abcom-al.com  •  eurolive.al  •  albaniannews.com  •  albinfo.al  •  dormeo.al  •  breitling.com  •  thashetheme.com  •  azhbr.gov.al  •  akshi.gov.al  •  unizkm.edu.al  •  youtube-mp3.org  •  garda.gov.al  •  delimano.al