WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Home - UNYT - University of New York Tirana

Url: http://www.unyt.edu.al  

Enkodimi: utf-8

Foto ekrani për unyt.edu.al:
Foto ekrani për unyt.edu.al
>> Shko në unyt.edu.al <<

Adresa IP 1: 208.83.27.225
Emri i hostit: 208.83.27.225
Emri i serverit 1: dns1.flarehosting.com
Emri i serverit 2: dns2.flarehosting.com
Rrjet: LOGICALSOLUTIONSNET
Hosting:


Informacione rreth unyt.edu.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 59.73 KB

 • Pagerank: 5

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 75
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 138

 • Faqet në Indeksin Google: 1.140
 • Faqet në Indeksin Bing: 9

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 1.786.270

 • Kategori Dmoz: Tirana/Education

 • Vendndodhja e sajtit:
  Pittsford, (Shtetet e Bashkuara të Amerikës)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për unyt.edu.al (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  11-09-201259.73 KB5/5208.83.27.2255751381.1409Po1.786.270


  Uebsajte të ngjashme: • Ministria e Arsimit dhe ShkencësShkolla e Magjistraturës së Republikës së Shipërisë


  Informacione Whois për unyt.edu.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  albfax.com  •  albinfo.al  •  raiffeisen-invest.al  •  unizkm.edu.al  •  eurolive.al  •  nocalbania.org.al  •  shqiperia.com  •  akpt.gov.al  •  qkl.gov.al  •  albinfo.al  •  faleminderit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  eurolive.al  •  unishk.edu.al  •  pexhost.net  •  albarchive.gov.al  •  unizkm.edu.al  •  belstaffgroup.eu  •  fppsigal.com.al  •  diaspora.al  •  stopkorrupsionit.al  •  qkl.gov.al  •  akshi.gov.al  •  albinfo.al  •  mie.gov.al  •  gjykata.gov.al  •  rash.al  •  bkt.com.al  •  app.gov.al  •  lapsi.al