WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Miresevini ne UT - Universiteti i Tiranes

Url: http://www.unitir.edu.al  

Përshkrim: Mirsevini n Universitetin e Tiranes!
Fjalët kyçe: Universitetin e Tirans, UT, Universitete ne tirane, shqiperi, tirana, albania, toefl ibt, dhori kule, kurikula, staf akademik, erasmus mundus, fshn,
Enkodimi: utf-8

Foto ekrani për unitir.edu.al:
Foto ekrani për unitir.edu.al
>> Shko në unitir.edu.al <<

Adresa IP 1: 37.59.50.205
Emri i hostit: serv.sportsprono.fr
Emri i serverit 1: ns3002332.ovh.net
Emri i serverit 2: sdns2.ovh.net
Rrjet: OVH
Hosting: OVH SAS


Informacione rreth unitir.edu.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 77.63 KB

 • Pagerank: 6

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 185

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 19

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 570.168

 • Vendndodhja e sajtit:
  Franca
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për unitir.edu.al (2):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  29-05-201577.63 KB4/537.59.50.20560185019Jo570.168
  11-05-201569.79 KB3/537.59.50.20567618418.60021Jo516.437


  Informacione Whois për unitir.edu.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  easyjet.com  •  akpt.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  eurolive.al  •  rasti.al  •  sallamfiks.al  •  badoo.com  •  agro.al  •  akshi.gov.al  •  udhezimidhedrita.net  •  sociale.gov.al  •  akm.gov.al  •  klsh.org.al  •  akp.gov.al  •  inima.al  •  instituti-sociol...  •  ryanair.com  •  radiolushnja.com  •  altirana.com  •  moe.gov.al  •  akshi.gov.al  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al  •  faleminderit.al  •  agro.al  •  shendetesia.gov.al  •  akm.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  geberit.al