WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Home - Universiteti Metropolitan Tirana

Url: http://www.umt.edu.al  

Përshkrim: Universiteti Metropolitan Tirana. Profilizuar ne Inxhinieri dhe Ekonomi. Programet Bachelor ne Inxhinieri Ndertimi, Inxhinieri Kompjuterike, Administrim Biznes, Informatike Ekonomike.Programet Master Shkencor ne Inxhinieri Ndertimi Infra
Fjalët kyçe: umt, metropolitan, universitet, bachelor, master, shkencor, bachelor administrim biznes, administrim biznes, informatike ekonomike, inxhinieri kompjuterike, inx
Enkodimi: utf-8

Foto ekrani për umt.edu.al:
Foto ekrani për umt.edu.al
>> Shko në umt.edu.al <<

Adresa IP 1: 178.33.1.208
Emri i hostit: ip1.nitro.webhost.al
Emri i serverit 1: ns1.webhost.al
Emri i serverit 2: ns2.webhost.al
Rrjet: OVH_63592207
Hosting: OVH Static IP


Informacione rreth umt.edu.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 99.53 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 2.820.000
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: --
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 4.844.212

 • Vendndodhja e sajtit:
  Franca
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për umt.edu.al (9):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  11-03-201799.53 KB3/5178.33.1.208--2.820.000----0Jo4.844.212
  25-01-2017100.7 KB5/5178.33.1.208------5.0500Jo5.845.852
  14-12-201698.79 KB3/5178.33.1.208--0--13.4000Jo5.100.191
  24-11-2016114.93 KB5/5178.33.1.208--0----0Jo4.332.969
  23-10-2016117.45 KB1/5178.33.1.208--------0Jo4.665.205
  05-09-201693.47 KB0/5178.33.1.208--------0Jo8.167.241
  07-07-2016100.9 KB3/5178.33.1.20800--11.8001Jo6.768.897
  16-09-201528.23 KB4/5178.33.1.20830--8.5703Jo3.572.653
  18-03-201337.45 KB5/566.55.88.13931592511Jo9.607.575


  Informacione Whois për umt.edu.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  fshn.edu.al  •  moe.gov.al  •  eurolive.al  •  faleminderit.al  •  unizkm.edu.al  •  shala-trans.com  •  getjar.com  •  sallamfiks.al  •  instat.gov.al  •  raiffeisen-invest.al  •  zbavitu.net  •  mistreci.com  •  payza.com  •  akpt.gov.al  •  abcom.al  •  infokult.al  •  iphonealbania.net  •  albasoul.com  •  cityparkalbania.com  •  nocalbania.org  •  albafind.com  •  institutindertim...  •  faleminderit.al  •  mie.gov.al  •  instituti-sociol...  •  instat.gov.al  •  mfa.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  supersport.al  •  fppsigal.com.al