WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Universiteti Mesdhetar i Shqipris

Url: http://www.umsh.edu.al  

Enkodimi: utf-8

Foto ekrani për umsh.edu.al:
Foto ekrani për umsh.edu.al
>> Shko në umsh.edu.al <<

Adresa IP 1: 192.185.122.196
Emri i hostit: 192-185-122-196.unifiedlayer.com
Emri i serverit 1: ns1144.websitewelcome.com
Emri i serverit 2: ns1143.websitewelcome.com
Rrjet: ERX-NETBLOCK
Hosting: Early registration addresses


Informacione rreth umsh.edu.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 38.61 KB

 • Pagerank: 5

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 18
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 18

 • Faqet në Indeksin Google: 699
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 9.575.774

 • Vendndodhja e sajtit:
  Houston, (Shtetet e Bashkuara të Amerikës)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për umsh.edu.al (2):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  14-06-201438.61 KB2/5192.185.122.196518186990Jo9.575.774
  08-11-201236.39 KB5/5174.121.34.22150291.59036Jo3.760.939


  Informacione Whois për umsh.edu.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  isksh.com.al  •  albfax.com  •  albinfo.al  •  raiffeisen-invest.al  •  unizkm.edu.al  •  eurolive.al  •  nocalbania.org.al  •  shqiperia.com  •  akpt.gov.al  •  qkl.gov.al  •  albinfo.al  •  faleminderit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  eurolive.al  •  unishk.edu.al  •  pexhost.net  •  albarchive.gov.al  •  unizkm.edu.al  •  belstaffgroup.eu  •  fppsigal.com.al  •  diaspora.al  •  stopkorrupsionit.al  •  qkl.gov.al  •  akshi.gov.al  •  albinfo.al  •  mie.gov.al  •  gjykata.gov.al  •  rash.al  •  bkt.com.al  •  app.gov.al