WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Trivi.al

Url: http://www.trivi.al  

Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për trivi.al:
Foto ekrani për trivi.al
>> Shko në trivi.al <<

Adresa IP 1: 206.80.33.185
Emri i hostit: 206-80-33-185-compute-ag1-ash01.opsourcecloud.net
Emri i serverit 1: NS1.101DOMAIN.COM
Emri i serverit 2: NS2.101DOMAIN.COM
Emri i serverit 3: NS5.101DOMAIN.COM
Rrjet: NTTA-206-80-32
Hosting:


Informacione rreth trivi.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 25.93 KB

 • Pagerank: 3

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 12
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 79

 • Faqet në Indeksin Google: 72
 • Faqet në Indeksin Bing: 13

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 1.089.019

 • Vendndodhja e sajtit:
  Englewood, (Shtetet e Bashkuara të Amerikës)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për trivi.al (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  19-09-201225.93 KB2/5206.80.33.185312797213Jo1.089.019


  Informacione Whois për trivi.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  raiffeisen-invest.al  •  qkr.gov.al  •  vodafone.com  •  gotech.al  •  unizkm.edu.al  •  eurolive.al  •  mistreci.com  •  supersport.al  •  albnet.net  •  punetejashtme.gov.al  •  biletaime.al  •  qkl.gov.al  •  tiranachat.net  •  unishk.edu.al  •  icann.org  •  moe.gov.al  •  albanovaonline.info  •  amc.al  •  vodafone.al  •  arsimi.gov.al  •  zbavitu.net  •  kerkojpune.gov.al  •  klsh.org.al  •  albinfo.al  •  altirana.com  •  puma.com  •  faleminderit.al  •  umsh.edu.al  •  mjedisi.gov.al  •  denonco.al