WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Tring - Televizion, Internet, Telefoni

Url: http://www.tring.al  

Përshkrim: Mir? se vini n? Tring: sport, lajme, filma, arg?tim, seriale dhe m? shum? n? programet Tring q? do t? ndryshojn? m?nyr?n q? ju jetoni TV!
Fjalët kyçe: Sport, uefa champions league, lajme, filma, argetim, seriale, internet, telefoni, iptv
Enkodimi: utf-8

Foto ekrani për tring.al:
Foto ekrani për tring.al
>> Shko në tring.al <<

Adresa IP 1: 95.107.129.66
Emri i hostit: dc-web01.tring.al
Emri i serverit 1: ns2.asc.al
Emri i serverit 2: ns1.asc.al
Rrjet: DOMAIN-HOSTING-SERVERS-GROUP
Hosting: DOMAIN HOSTING SERVERS GROUP


Informacione rreth tring.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 96.39 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 1.800.000
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: --
 • Faqet në Indeksin Bing: 11

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 97.493

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për tring.al (6):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  04-02-201796.39 KB1/595.107.129.66--1.800.000----11Jo97.493
  20-10-201695.05 KB4/595.107.129.66--------16Jo96.591
  08-04-201546.18 KB5/595.107.129.66403205Jo1.276.070
  25-03-201546.19 KB5/595.107.129.66403205Jo1.686.942
  16-01-201437.13 KB3/595.107.129.66403800Jo1.305.128
  22-12-201237.46 KB4/595.107.129.6641149950Jo1.086.928

  Vizitorët e përditshëm për tring.al:  Kërko për uebsajtin tring.al:

  Informacione Whois për tring.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  easyjet.com  •  akpt.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  eurolive.al  •  rasti.al  •  sallamfiks.al  •  badoo.com  •  agro.al  •  akshi.gov.al  •  udhezimidhedrita.net  •  sociale.gov.al  •  akm.gov.al  •  klsh.org.al  •  akp.gov.al  •  inima.al  •  instituti-sociol...  •  ryanair.com  •  radiolushnja.com  •  altirana.com  •  moe.gov.al  •  akshi.gov.al  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al  •  faleminderit.al  •  agro.al  •  shendetesia.gov.al  •  akm.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  geberit.al