WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Bashkia Tiran?

Url: http://www.tirana.gov.al  

Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për tirana.gov.al:
Foto ekrani për tirana.gov.al
>> Shko në tirana.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.41.162
Emri i hostit: 134.0.41.162
Emri i serverit 1: ns1.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns2.akshi.gov.al
Rrjet: AL-NAIS-20111101
Hosting: Early registration addresses


Informacione rreth tirana.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 336.06 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 2.376.261

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për tirana.gov.al (14):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  20-06-2018336.06 KB4/5134.0.41.162--0--00Jo2.376.261
  05-06-2018336.34 KB4/5134.0.41.162--0--00Jo2.436.880
  10-04-2018337.15 KB4/5134.0.41.162--0--00Jo2.611.296
  26-03-2018336.85 KB4/5134.0.41.162--0--00Jo2.469.182
  09-03-2018337.36 KB0/5134.0.41.162--0--00Jo2.463.422
  23-02-2018337.1 KB4/5134.0.41.162--0--01Jo2.442.091
  07-12-2017335.91 KB4/5134.0.35.163--56.700--00Jo2.117.688
  23-12-2016333.5 KB4/5134.0.35.163--------0Jo2.655.617
  12-04-201578.36 KB3/5134.0.35.1635741966.36022Po1.504.813
  03-11-201478.48 KB3/5134.0.35.1635762416.12010Po1.092.179
  18-06-201478.6 KB4/5134.0.35.1635023904Po940.304
  08-05-201478.67 KB4/5134.0.35.1635022800Po771.635
  09-04-201478.46 KB4/5134.0.35.1635022700Po772.395
  16-09-201275.39 KB4/5134.0.35.16361003145.1702Po910.688


  Uebsajte të ngjashme: • Ministria e Arsimit dhe ShkencësAMC – The leading mobile operator in AlbaniaAlbanian ParliamentAlbaniaAlbania - Institute of Statistics


  Informacione Whois për tirana.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  pulti.org  •  sociale.gov.al  •  faleminderit.al  •  agro.al  •  shendetesia.gov.al  •  akm.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  geberit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  univlora.edu.al  •  qbz.gov.al  •  albinfo.al  •  akshi.gov.al  •  eurolive.al  •  akpt.gov.al  •  fppsigal.com.al  •  akm.gov.al  •  agro.al  •  altirana.com  •  sli.gov.al  •  geberit.al  •  albaniaonline.net  •  azhbr.gov.al  •  mega.com  •  crca.org.al  •  qbz.gov.al  •  ekb.gov.al  •  albinfo.al  •  adv.al  •  akpt.gov.al