WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Tech.al - Lajme nga Teknologjia

Url: http://www.tech.al  

Përshkrim: Tech.al eshte portali kryesor per lajmet me te fundit nga bota e teknologjise
Fjalët kyçe: lajme nga teknologjia, teknologjia shqip, lajme teknologjike, tutoriale informatike, teknologji, video nga teknologjia, dhurata, supriza
Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për tech.al:
Foto ekrani për tech.al
>> Shko në tech.al <<

Adresa IP 1: 174.142.75.11
Emri i hostit: 174.142.75.11
Emri i serverit 1: ns1.zenomgroup.com
Rrjet:
Hosting:


Informacione rreth tech.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 48.15 KB

 • Pagerank: 3

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 5
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 45

 • Faqet në Indeksin Google: 9.600
 • Faqet në Indeksin Bing: 2

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 1.454.342

 • Vendndodhja e sajtit:
  Kanadaja
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për tech.al (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  27-10-201248.15 KB5/5174.142.75.1135459.6002Jo1.454.342


  Informacione Whois për tech.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  faleminderit.al  •  unizkm.edu.al  •  shala-trans.com  •  getjar.com  •  sallamfiks.al  •  instat.gov.al  •  raiffeisen-invest.al  •  zbavitu.net  •  mistreci.com  •  payza.com  •  akpt.gov.al  •  abcom.al  •  infokult.al  •  iphonealbania.net  •  albasoul.com  •  cityparkalbania.com  •  nocalbania.org  •  albafind.com  •  institutindertim...  •  faleminderit.al  •  mie.gov.al  •  instituti-sociol...  •  instat.gov.al  •  mfa.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  supersport.al  •  fppsigal.com.al  •  nocalbania.org  •  cityparkalbania.com  •  albasoul.com