WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Home - Tech-Team

Url: http://www.tech-team.al  

Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për tech-team.al:
Foto ekrani për tech-team.al
>> Shko në tech-team.al <<

Adresa IP 1: 5.196.219.41
Emri i hostit: mail01.bitblue.net
Emri i serverit 1: ns2.bitblue.net
Emri i serverit 2: ns1.bitblue.net
Rrjet: OVH_71423367
Hosting: OVH Static IP


Informacione rreth tech-team.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 19.8 KB

 • Pagerank: 0

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 274
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 21.475.747

 • Vendndodhja e sajtit:
  Franca
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për tech-team.al (2):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  09-06-201519.8 KB1/55.196.219.4100--2740Jo21.475.747
  25-05-201519.8 KB1/55.196.219.410033030Jo21.095.848


  Informacione Whois për tech-team.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  easyjet.com  •  akpt.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  eurolive.al  •  rasti.al  •  sallamfiks.al  •  badoo.com  •  agro.al  •  akshi.gov.al  •  udhezimidhedrita.net  •  sociale.gov.al  •  akm.gov.al  •  klsh.org.al  •  akp.gov.al  •  inima.al  •  instituti-sociol...  •  ryanair.com  •  radiolushnja.com  •  altirana.com  •  moe.gov.al  •  akshi.gov.al  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al  •  faleminderit.al  •  agro.al  •  shendetesia.gov.al  •  akm.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  geberit.al