WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: DPT

Url: http://www.tatime.gov.al  

Enkodimi: utf-8

Foto ekrani për tatime.gov.al:
Foto ekrani për tatime.gov.al
>> Shko në tatime.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.63.52
Emri i hostit: 134.0.63.52
Emri i serverit 1: ns2.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns1.akshi.gov.al
Rrjet: AKSHI
Hosting: Govnet Institutions Public Services


Informacione rreth tatime.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 19.87 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 1

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 136.629

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për tatime.gov.al (5):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  19-03-201819.87 KB1/5134.0.63.52--0--01Jo136.629
  16-09-201476.29 KB2/5217.24.241.10060118015Jo469.930
  09-06-201474 KB1/5217.24.241.1006010600Jo237.877
  16-01-2014149.07 KB3/580.78.67.356010900Jo211.153
  02-11-2012155.77 KB0/580.78.67.35610614311.00013Jo280.791


  Uebsajte të ngjashme: • NRC Home

  Vizitorët e përditshëm për tatime.gov.al:  Kërko për uebsajtin tatime.gov.al:

  Informacione Whois për tatime.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  ekb.gov.al  •  albinfo.al  •  adv.al  •  akpt.gov.al  •  sociale.gov.al  •  sije.al  •  akm.gov.al  •  eurolive.al  •  careerbuilder.com  •  akshi.gov.al  •  fshn.edu.al  •  akp.gov.al  •  atdhe.al  •  klsh.org.al  •  friv.com  •  sociale.gov.al  •  tiranachat.net  •  akm.gov.al  •  albinfo.al  •  sije.al  •  abissnet.com.al  •  biletaime.al  •  fppsigal.com.al  •  albnet.net  •  aaf.mil.al  •  isksh.com.al  •  sallamfiks.al  •  icc-al.org  •  albasoul.com  •  albaniaonline.net