WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Portali Unik i denoncimit te korrupsionit

Url: http://www.stopkorrupsionit.al  

Përshkrim: Qeveria Shqipertare - Portali unik i denoncimit te korrupsionit online
Fjalët kyçe: denoco, korrupsionin, stop kokrrupsionit
Enkodimi: utf-8

Foto ekrani për stopkorrupsionit.al:
Foto ekrani për stopkorrupsionit.al
>> Shko në stopkorrupsionit.al <<

Adresa IP 1: 134.0.34.211
Emri i hostit: 134.0.34.211
Emri i serverit 1: ns1.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns2.akshi.gov.al
Rrjet: AKSHI
Hosting: AKSHI GOVERNMENT INFRASTRUCTURE


Informacione rreth stopkorrupsionit.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 8.24 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 567
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: --
 • Faqet në Indeksin Bing: 1

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 3.661.273

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për stopkorrupsionit.al (2):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  26-07-20178.24 KB3/5134.0.34.211--567----1Jo3.661.273
  15-11-20157.29 KB1/5134.0.34.211--0--020Jo8.690.783


  Informacione Whois për stopkorrupsionit.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  nocalbania.org.al  •  shqiperia.com  •  akpt.gov.al  •  qkl.gov.al  •  albinfo.al  •  faleminderit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  eurolive.al  •  unishk.edu.al  •  pexhost.net  •  albarchive.gov.al  •  unizkm.edu.al  •  belstaffgroup.eu  •  fppsigal.com.al  •  diaspora.al  •  stopkorrupsionit.al  •  qkl.gov.al  •  akshi.gov.al  •  albinfo.al  •  mie.gov.al  •  gjykata.gov.al  •  rash.al  •  bkt.com.al  •  app.gov.al  •  lapsi.al  •  unizkm.edu.al  •  magjistratura.edu.al  •  arsimi.gov.al  •  akp.gov.al  •  eurolive.al