WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Agjencia e Lajmeve SOT NEWS | Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture,

Url: http://www.sot.com.al  

Enkodimi: utf-8

Foto ekrani për sot.com.al:
Foto ekrani për sot.com.al
>> Shko në sot.com.al <<

Adresa IP 1: 104.27.136.46
Adresa IP 2: 104.27.137.46
Emri i hostit: 104.27.136.46
Emri i serverit 1: leah.ns.cloudflare.com
Emri i serverit 2: nick.ns.cloudflare.com
Rrjet: CLOUDFLARENET
Hosting: General placeholder reference for all IPv4 addresses


Informacione rreth sot.com.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 135.66 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 18

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 243.979

 • Vendndodhja e sajtit:
  San Francisco, (Shtetet e Bashkuara të Amerikës)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për sot.com.al (9):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  20-06-2018135.66 KB5/5104.27.136.46--0--018Jo243.979
  05-06-2018132.75 KB5/5104.27.137.46--0--017Jo252.666
  05-04-2018160.35 KB5/5104.27.136.46--0--024Jo308.278
  23-03-2018162.49 KB5/5104.27.136.46--3.330.000--886.00019Jo327.666
  09-03-2018160.3 KB5/5104.27.137.46--0--020Jo325.812
  23-02-2018160.36 KB5/5104.27.136.46--0--019Jo325.841
  02-02-2018163.04 KB5/5104.27.136.46--0--020Jo323.318
  07-12-2017166.46 KB5/5104.27.136.46--0--019Jo298.863
  17-01-2013178.51 KB5/5184.173.9.240421219149.000545Jo181.135


  Uebsajte të ngjashme: • Shqiperia.ComShekulli On-LineGAZETA ALBANIA


  Informacione Whois për sot.com.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al  •  faleminderit.al  •  agro.al  •  shendetesia.gov.al  •  akm.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  geberit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  univlora.edu.al  •  qbz.gov.al  •  albinfo.al  •  akshi.gov.al  •  eurolive.al  •  akpt.gov.al  •  fppsigal.com.al  •  akm.gov.al  •  agro.al  •  altirana.com  •  sli.gov.al  •  geberit.al  •  albaniaonline.net  •  azhbr.gov.al  •  mega.com  •  crca.org.al  •  qbz.gov.al  •  ekb.gov.al  •  albinfo.al  •  adv.al