WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: ShqiperiaIME.al | Portali i te gjithe Shqiptareve

Url: http://www.shqiperiaime.al  

Enkodimi: UTF-8
Gjuha: en

Foto ekrani për shqiperiaime.al:
Foto ekrani për shqiperiaime.al
>> Shko në shqiperiaime.al <<

Adresa IP 1: 173.193.89.58
Emri i hostit: 173.193.89.58-static.reverse.softlayer.com
Emri i serverit 1: ns2.fasi-al.com
Emri i serverit 2: ns1.fasi-al.com
Rrjet: SOFTLAYER-4-8
Hosting:


Informacione rreth shqiperiaime.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 26.24 KB

 • Pagerank: 1

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 1
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 44

 • Faqet në Indeksin Google: 2.140
 • Faqet në Indeksin Bing: 178

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 99.072

 • Vendndodhja e sajtit:
  Dallas, (Shtetet e Bashkuara të Amerikës)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për shqiperiaime.al (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  15-09-201226.24 KB5/5173.193.89.5811442.140178Jo99.072

  Vizitorët e përditshëm për shqiperiaime.al:  Kërko për uebsajtin shqiperiaime.al:

  Informacione Whois për shqiperiaime.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  moe.gov.al  •  akm.gov.al  •  faleminderit.al  •  warsteiner.com  •  edu.al  •  mektrin.al  •  newbalance.com  •  ycombinator.com  •  apache.org  •  php.net  •  visa.com  •  dotster.com  •  gandi.net  •  godaddy.com  •  intel.com  •  slackware.com  •  linux.org  •  panasonic.com  •  siemens.com  •  symbian.com  •  xda-developers.com  •  albaniaonline.net  •  albeu.com  •  juno.com  •  peshkupauje.com  •  insig.com.al  •  adidas.com  •  reebok.com  •  datingdirect.com  •  mapquest.com