WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Portali Shqip

Url: http://www.shqip.al  

Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për shqip.al:
Foto ekrani për shqip.al
>> Shko në shqip.al <<

Adresa IP 1: 50.115.112.187
Emri i hostit: slmp-550-99.slc.westdc.net
Emri i serverit 1: ns2.itirana.com
Emri i serverit 2: ns2.uniongroup.al
Emri i serverit 3: ns1.itirana.com
Emri i serverit 4: ns1.uniongrup.al
Rrjet: HOSTINGSERVICES-INC
Hosting:


Informacione rreth shqip.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 27.49 KB

 • Pagerank: 4

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 1
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 60

 • Faqet në Indeksin Google: 10.600
 • Faqet në Indeksin Bing: 587

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 1.317.861

 • Vendndodhja e sajtit:
  Providence, (Shtetet e Bashkuara të Amerikës)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për shqip.al (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  27-08-201227.49 KB3/550.115.112.187416010.600587Jo1.317.861


  Informacione Whois për shqip.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  akshi.gov.al  •  radiolushnja.com  •  faleminderit.al  •  akm.gov.al  •  sije.al  •  qbz.gov.al  •  easyjet.com  •  akpt.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  eurolive.al  •  rasti.al  •  sallamfiks.al  •  badoo.com  •  agro.al  •  akshi.gov.al  •  udhezimidhedrita.net  •  sociale.gov.al  •  akm.gov.al  •  klsh.org.al  •  akp.gov.al  •  inima.al  •  instituti-sociol...  •  ryanair.com  •  radiolushnja.com  •  altirana.com  •  moe.gov.al  •  akshi.gov.al  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al