WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Gazeta - Shekulli

Url: http://www.shekulli.com.al  

Përshkrim: Informacion, analiza, foto, video; n? faqen e gazet?s SHEKULLI do t? informoheni n? koh? reale p?r zhvillimet m? t? fundit nga vendi, rajoni dhe bota.
Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për shekulli.com.al:
Foto ekrani për shekulli.com.al
>> Shko në shekulli.com.al <<

Adresa IP 1: 104.25.134.113
Adresa IP 2: 104.25.133.113
Emri i hostit: 104.25.134.113
Emri i serverit 1: lee.ns.cloudflare.com
Emri i serverit 2: sue.ns.cloudflare.com
Rrjet: CLOUDFLARENET
Hosting: General placeholder reference for all IPv4 addresses


Informacione rreth shekulli.com.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 95.31 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 12

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 133.218

 • Vendndodhja e sajtit:
  San Francisco, (Shtetet e Bashkuara të Amerikës)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për shekulli.com.al (13):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  20-06-201895.31 KB5/5104.25.134.113--0--012Jo133.218
  05-06-201897.43 KB5/5104.25.134.113--0--010Jo137.033
  05-04-201861.01 KB5/5104.25.134.113--0--08Jo152.062
  23-03-201861.06 KB5/5104.25.133.113--0--011Jo167.560
  06-03-201859.18 KB5/5104.25.134.113--0--09Jo174.886
  21-02-2018256.84 KB5/5104.25.133.113--0--08Jo168.207
  02-02-2018257.3 KB5/5104.25.134.113--0--012Jo158.045
  07-12-2017260.33 KB5/5104.25.54.116--0--011Jo127.073
  15-02-20171.97 KB5/5191.101.245.54--361.000----9Jo11.596
  21-01-201784.91 KB5/5191.101.245.54--386.000--427.0009Jo12.642
  23-12-20163.25 KB5/5191.101.245.54--------5Jo49.170
  24-08-201682.69 KB5/5192.124.249.4077----18Jo10.188
  25-11-201260.92 KB3/577.242.16.1168566526.9007Po26.980


  Uebsajte të ngjashme: • Albanian Daily NewsSPEKTERShpirti i Shqiptarit

  Vizitorët e përditshëm për shekulli.com.al:  Kërko për uebsajtin shekulli.com.al:

  Informacione Whois për shekulli.com.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  easyjet.com  •  akpt.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  eurolive.al  •  rasti.al  •  sallamfiks.al  •  badoo.com  •  agro.al  •  akshi.gov.al  •  udhezimidhedrita.net  •  sociale.gov.al  •  akm.gov.al  •  klsh.org.al  •  akp.gov.al  •  inima.al  •  instituti-sociol...  •  ryanair.com  •  radiolushnja.com  •  altirana.com  •  moe.gov.al  •  akshi.gov.al  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al  •  faleminderit.al  •  agro.al  •  shendetesia.gov.al  •  akm.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  geberit.al