WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Regina Caffe

Url: http://www.reginacaffe.al  

Enkodimi: UTF-8
Gjuha: sq-AL

Foto ekrani për reginacaffe.al:
Foto ekrani për reginacaffe.al
>> Shko në reginacaffe.al <<

Adresa IP 1: 37.58.73.34
Emri i hostit: 22.49.3a25.ip4.static.sl-reverse.com
Emri i serverit 1: ns1.balkanhost.net
Emri i serverit 2: ns2.balkanhost.net
Rrjet: NETBLK-SOFTLAYER-RIPE-CUST-ET3367-RIPE
Hosting: interweb.al


Informacione rreth reginacaffe.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 16.13 KB

 • Pagerank: 0

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 1

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 20.691.705

 • Vendndodhja e sajtit:
  Amsterdam, (Holanda)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për reginacaffe.al (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  12-04-201516.13 KB5/537.58.73.3400100Jo20.691.705


  Informacione Whois për reginacaffe.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  albfax.com  •  albinfo.al  •  raiffeisen-invest.al  •  unizkm.edu.al  •  eurolive.al  •  nocalbania.org.al  •  shqiperia.com  •  akpt.gov.al  •  qkl.gov.al  •  albinfo.al  •  faleminderit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  eurolive.al  •  unishk.edu.al  •  pexhost.net  •  albarchive.gov.al  •  unizkm.edu.al  •  belstaffgroup.eu  •  fppsigal.com.al  •  diaspora.al  •  stopkorrupsionit.al  •  qkl.gov.al  •  akshi.gov.al  •  albinfo.al  •  mie.gov.al  •  gjykata.gov.al  •  rash.al  •  bkt.com.al  •  app.gov.al  •  lapsi.al