WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Kreu

Url: http://www.qkr.gov.al  

Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për qkr.gov.al:
Foto ekrani për qkr.gov.al
>> Shko në qkr.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.35.220
Emri i hostit: 134.0.35.220
Emri i serverit 1: ns1.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns2.akshi.gov.al
Rrjet: AKSHI
Hosting: AKSHI GOVERNMENT INFRASTRUCTURE


Informacione rreth qkr.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 67.09 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 10

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 453.556

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për qkr.gov.al (6):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  07-12-201767.09 KB0/5134.0.35.220--0--010Jo453.556
  07-03-201758.68 KB1/5134.0.35.220--3.640--2375Jo387.669
  05-02-201762.29 KB3/5134.0.35.220--3.960----2Jo411.678
  15-06-201522.06 KB2/5134.0.35.22050--021Jo364.074
  21-06-201419.28 KB5/5134.0.35.2205088017Jo655.890
  25-05-201328.66 KB0/5134.0.35.220561895.8702Jo1.045.306


  Informacione Whois për qkr.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  moe.gov.al  •  akm.gov.al  •  faleminderit.al  •  warsteiner.com  •  edu.al  •  mektrin.al  •  newbalance.com  •  ycombinator.com  •  apache.org  •  php.net  •  visa.com  •  dotster.com  •  gandi.net  •  godaddy.com  •  intel.com  •  slackware.com  •  linux.org  •  panasonic.com  •  siemens.com  •  symbian.com  •  xda-developers.com  •  albaniaonline.net  •  albeu.com  •  juno.com  •  peshkupauje.com  •  insig.com.al  •  adidas.com  •  reebok.com  •  datingdirect.com  •  mapquest.com