WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Ministria p?r Evrop?n dhe Pun?t e Jashtme

Url: http://www.punetejashtme.gov.al  

Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për punetejashtme.gov.al:
Foto ekrani për punetejashtme.gov.al
>> Shko në punetejashtme.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.35.178
Emri i hostit: shendetesia.gov.al
Emri i serverit 1: ns1.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns2.akshi.gov.al
Rrjet: AKSHI
Hosting: AKSHI GOVERNMENT INFRASTRUCTURE


Informacione rreth punetejashtme.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 55.86 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 475.013

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për punetejashtme.gov.al (16):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  10-04-201855.86 KB4/5134.0.35.178--0--00Jo475.013
  28-03-201855.94 KB4/5134.0.35.178--0--00Jo487.195
  14-02-2018765 B0/5134.0.35.178--0--01Jo578.195
  02-11-201755.26 KB4/5134.0.35.178--3.890--33.0001Jo780.773
  25-05-201754.73 KB4/5134.0.35.178--6.170--33.8000Jo775.303
  28-03-201755.01 KB4/5134.0.35.178--6.800----0Jo978.614
  15-03-201754.67 KB4/5134.0.35.178--7.010--30.8000Jo1.009.401
  27-02-201754.73 KB4/5134.0.35.178--7.220--31.5000Jo1.054.706
  13-12-201654.13 KB4/5134.0.35.178--318--30.5000Jo1.465.252
  26-10-201653.69 KB3/5134.0.35.178--------0Jo1.884.402
  04-10-201654.08 KB4/5134.0.35.178--------0Jo1.587.860
  21-09-201653.6 KB4/5134.0.35.178--------0Jo1.444.578
  30-08-201653.9 KB4/5134.0.35.178--------0Jo1.458.548
  23-06-201653.4 KB4/5134.0.35.1780318--20.8000Jo1.291.395
  07-12-201552.3 KB4/5134.0.35.178--0----2.670Jo1.106.584
  24-11-201552.86 KB4/5134.0.35.178--0--02.490Jo1.163.525


  Informacione Whois për punetejashtme.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  easyjet.com  •  akpt.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  eurolive.al  •  rasti.al  •  sallamfiks.al  •  badoo.com  •  agro.al  •  akshi.gov.al  •  udhezimidhedrita.net  •  sociale.gov.al  •  akm.gov.al  •  klsh.org.al  •  akp.gov.al  •  inima.al  •  instituti-sociol...  •  ryanair.com  •  radiolushnja.com  •  altirana.com  •  moe.gov.al  •  akshi.gov.al  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al  •  faleminderit.al  •  agro.al  •  shendetesia.gov.al  •  akm.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  geberit.al