WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve


Url: http://www.puna.gov.al  

Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për puna.gov.al:
Foto ekrani për puna.gov.al
>> Shko në puna.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.35.218
Emri i hostit: 134.0.35.218
Emri i serverit 1: ns2.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns1.akshi.gov.al
Rrjet: AKSHI
Hosting: AKSHI GOVERNMENT INFRASTRUCTURE


Informacione rreth puna.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 19.12 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 44.700
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 1.160
 • Faqet në Indeksin Bing: 3

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 2.363.436

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për puna.gov.al (3):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  24-01-201719.12 KB5/5134.0.35.218--44.700--1.1603Jo2.363.436
  05-11-201518.67 KB5/5134.0.35.218--2--3223Jo4.146.200
  06-04-201518.67 KB5/5134.0.35.218--01103Jo1.482.410


  Informacione Whois për puna.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  fshn.edu.al  •  moe.gov.al  •  eurolive.al  •  faleminderit.al  •  unizkm.edu.al  •  shala-trans.com  •  getjar.com  •  sallamfiks.al  •  instat.gov.al  •  raiffeisen-invest.al  •  zbavitu.net  •  mistreci.com  •  payza.com  •  akpt.gov.al  •  abcom.al  •  infokult.al  •  iphonealbania.net  •  albasoul.com  •  cityparkalbania.com  •  nocalbania.org  •  albafind.com  •  institutindertim...  •  faleminderit.al  •  mie.gov.al  •  instituti-sociol...  •  instat.gov.al  •  mfa.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  supersport.al  •  fppsigal.com.al