WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: METE - Privatizime

Url: http://www.privatizime.al  

Enkodimi: ASCII

Foto ekrani për privatizime.al:
Foto ekrani për privatizime.al
>> Shko në privatizime.al <<

Adresa IP 1: 69.39.236.143
Emri i hostit: ip-69.39.236.143.servernap.net
Emri i serverit 1: ns2.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns1.akshi.gov.al
Rrjet: IPNAP
Hosting:


Informacione rreth privatizime.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 28.8 KB

 • Pagerank: 4

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 14
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 1

 • Faqet në Indeksin Google: 4
 • Faqet në Indeksin Bing: 1

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 4.301.619

 • Vendndodhja e sajtit:
  Arlington Heights, (Shtetet e Bashkuara të Amerikës)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për privatizime.al (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  12-01-201328.8 KB5/569.39.236.143414141Jo4.301.619


  Informacione Whois për privatizime.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  raiffeisen-invest.al  •  qkr.gov.al  •  vodafone.com  •  gotech.al  •  unizkm.edu.al  •  eurolive.al  •  mistreci.com  •  supersport.al  •  albnet.net  •  punetejashtme.gov.al  •  biletaime.al  •  qkl.gov.al  •  tiranachat.net  •  unishk.edu.al  •  icann.org  •  moe.gov.al  •  albanovaonline.info  •  amc.al  •  vodafone.al  •  arsimi.gov.al  •  zbavitu.net  •  kerkojpune.gov.al  •  klsh.org.al  •  albinfo.al  •  altirana.com  •  puma.com  •  faleminderit.al  •  umsh.edu.al  •  mjedisi.gov.al  •  denonco.al