WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: METE - Privatizime

Url: http://www.privatizime.al  

Enkodimi: ASCII

Foto ekrani për privatizime.al:
Foto ekrani për privatizime.al
>> Shko në privatizime.al <<

Adresa IP 1: 69.39.236.143
Emri i hostit: ip-69.39.236.143.servernap.net
Emri i serverit 1: ns2.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns1.akshi.gov.al
Rrjet: IPNAP
Hosting:


Informacione rreth privatizime.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 28.8 KB

 • Pagerank: 4

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 14
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 1

 • Faqet në Indeksin Google: 4
 • Faqet në Indeksin Bing: 1

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 4.301.619

 • Vendndodhja e sajtit:
  Arlington Heights, (Shtetet e Bashkuara të Amerikës)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për privatizime.al (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  12-01-201328.8 KB5/569.39.236.143414141Jo4.301.619


  Informacione Whois për privatizime.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  sociale.gov.al  •  faleminderit.al  •  agro.al  •  shendetesia.gov.al  •  akm.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  geberit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  univlora.edu.al  •  qbz.gov.al  •  albinfo.al  •  akshi.gov.al  •  eurolive.al  •  akpt.gov.al  •  fppsigal.com.al  •  akm.gov.al  •  agro.al  •  altirana.com  •  sli.gov.al  •  geberit.al  •  albaniaonline.net  •  azhbr.gov.al  •  mega.com  •  crca.org.al  •  qbz.gov.al  •  ekb.gov.al  •  albinfo.al  •  adv.al  •  akpt.gov.al  •  sociale.gov.al