WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Primo - Duhet ta keni.

Url: http://www.primo.al  

Enkodimi: utf-8

Foto ekrani për primo.al:
Foto ekrani për primo.al
>> Shko në primo.al <<

Adresa IP 1: 213.207.32.11
Emri i hostit: 213.207.32.11
Emri i serverit 1: aol1.albaniaonline.net
Emri i serverit 2: ns1.primo.al
Emri i serverit 3: ns2.primo.al
Emri i serverit 4: ns2.albaniaonline.net
Rrjet: PRIMO_Communications
Hosting: PRIMO Communications


Informacione rreth primo.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 21.25 KB

 • Pagerank: 4

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 19

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 4.238.577

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për primo.al (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  04-02-201421.25 KB3/5213.207.32.11401900Jo4.238.577


  Uebsajte të ngjashme: • Albania Online Services Provider


  Informacione Whois për primo.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  unizkm.edu.al  •  babylon.com  •  mfa.gov.al  •  shala-trans.com  •  albinfo.al  •  biletaime.al  •  eurolive.al  •  icc-al.org  •  minfin.gov.al  •  sociale.gov.al  •  merrjep.al  •  albarchive.gov.al  •  uamd.edu.al  •  raiffeisen-invest.al  •  pexhost.net  •  akshi.gov.al  •  moi.gov.al  •  unizkm.edu.al  •  qkl.gov.al  •  garda.gov.al  •  barcode.co.uk  •  instituti-sociol...  •  abcom.al  •  abcom-al.com  •  eurolive.al  •  albaniannews.com  •  albinfo.al  •  dormeo.al  •  breitling.com  •  thashetheme.com