WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: President | Presidenti i Republikes se Shqiperise

Url: http://www.president.al  

Enkodimi: utf-8
Gjuha: sq

Foto ekrani për president.al:
Foto ekrani për president.al
>> Shko në president.al <<

Adresa IP 1: 31.171.154.199
Emri i hostit: 31.171.154.199
Emri i serverit 1: ns2.adnserver.com
Emri i serverit 2: ns1.keminet.net
Emri i serverit 3: ns1.adnserver.com
Emri i serverit 4: ns2.keminet.net
Rrjet: KEMINET-NETWORKS
Hosting: Keminet Ltd.


Informacione rreth president.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 46.93 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 18.600.000
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 2

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 795.212

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për president.al (7):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  07-12-201746.93 KB1/531.171.154.199--18.600.000--02Jo795.212
  21-01-201747.74 KB2/531.171.154.199--30.900.000--28.3006Jo795.666
  23-12-201647.8 KB2/531.171.154.199--163----6Jo778.534
  24-08-201647.96 KB1/531.171.154.1990170----21Jo569.234
  23-05-201549.23 KB1/5198.154.248.23270262021Jo542.821
  11-06-201447.23 KB0/5198.154.248.23271962975.0008Jo456.451
  23-10-201235.56 KB1/5174.123.220.13372083918753Jo--


  Uebsajte të ngjashme: • Albanian ParliamentAlbaniaMinistria e Arsimit dhe ShkencësCouncil of Ministers


  Informacione Whois për president.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  fshn.edu.al  •  moe.gov.al  •  eurolive.al  •  faleminderit.al  •  unizkm.edu.al  •  shala-trans.com  •  getjar.com  •  sallamfiks.al  •  instat.gov.al  •  raiffeisen-invest.al  •  zbavitu.net  •  mistreci.com  •  payza.com  •  akpt.gov.al  •  abcom.al  •  infokult.al  •  iphonealbania.net  •  albasoul.com  •  cityparkalbania.com  •  nocalbania.org  •  albafind.com  •  institutindertim...  •  faleminderit.al  •  mie.gov.al  •  instituti-sociol...  •  instat.gov.al  •  mfa.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  supersport.al  •  fppsigal.com.al