WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: PostaShqiptare Faqja e pare

Url: http://www.postashqiptare.al  

Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për postashqiptare.al:
Foto ekrani për postashqiptare.al
>> Shko në postashqiptare.al <<

Adresa IP 1: 80.78.70.11
Emri i hostit: 80.78.70.11
Emri i serverit 1: ns06.domaincontrol.com
Emri i serverit 2: ns05.domaincontrol.com
Rrjet: ABCOM-Ethernet-Business-Clients
Hosting: Abcom Small business ethernet Clients


Informacione rreth postashqiptare.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 43.84 KB

 • Pagerank: 0

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 13
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: --
 • Faqet në Indeksin Bing: 1.730

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 741.224

 • Vendndodhja e sajtit:
  Tirana, (Shqipëria)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për postashqiptare.al (2):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  11-07-201643.84 KB4/580.78.70.11013----1.730Jo741.224
  16-07-201541.97 KB4/580.78.70.11418--4857Jo1.108.022


  Informacione Whois për postashqiptare.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  unishk.edu.al  •  faleminderit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  sigal.com.al  •  opera.com  •  instat.gov.al  •  shendetesia.gov.al  •  qbz.gov.al  •  geberit.al  •  sije.al  •  umsh.edu.al  •  akp.gov.al  •  sociale.gov.al  •  sli.gov.al  •  albinfo.al  •  sallamfiks.al  •  eurolive.al  •  instituti-sociol...  •  topgold.al  •  albafind.com  •  moe.gov.al  •  stopkorrupsionit.al  •  akshi.gov.al  •  aaf.mil.al  •  umsh.edu.al  •  sije.al  •  thashetheme.com  •  faleminderit.al  •  ekon.al  •  akm.gov.al