WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Picante Restaurant

Url: http://www.picante.al  

Përshkrim: Restorant Picante, Durres - Peshk i fresket, kuzhine Italiane, gatime me fruta deti, embelsira dhe deserte nga shefi.
Fjalët kyçe: picante, restorant, ristorante, durres, durazzo, restorant peshku, restorant picante, fruta deti, peshk i fresket
Enkodimi: utf-8

Foto ekrani për picante.al:
Foto ekrani për picante.al
>> Shko në picante.al <<

Adresa IP 1: 216.172.181.87
Emri i hostit: 216.172.181.87
Emri i serverit 1: ns2.durres.biz
Emri i serverit 2: ns1.durres.biz
Rrjet: HGBLOCK-2
Hosting:


Informacione rreth picante.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 12.99 KB

 • Pagerank: 2

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 2
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 2

 • Faqet në Indeksin Google: 53
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Vendndodhja e sajtit:
  Houston, (Shtetet e Bashkuara të Amerikës)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për picante.al (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  29-11-201212.99 KB5/5216.172.181.87222530Jo--


  Informacione Whois për picante.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  isksh.com.al  •  albfax.com  •  albinfo.al  •  raiffeisen-invest.al  •  unizkm.edu.al  •  eurolive.al  •  nocalbania.org.al  •  shqiperia.com  •  akpt.gov.al  •  qkl.gov.al  •  albinfo.al  •  faleminderit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  eurolive.al  •  unishk.edu.al  •  pexhost.net  •  albarchive.gov.al  •  unizkm.edu.al  •  belstaffgroup.eu  •  fppsigal.com.al  •  diaspora.al  •  stopkorrupsionit.al  •  qkl.gov.al  •  akshi.gov.al  •  albinfo.al  •  mie.gov.al  •  gjykata.gov.al  •  rash.al  •  bkt.com.al  •  app.gov.al