WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Perandoria.al - Loja Falas Strategjike Shqiptare | Luaj me Shoket e Tu | Drejto Iliret ne Fitore

Url: http://www.perandoria.al  

Përshkrim: Perandoria - Loj Strategjike FALAS, fituese e cmimit
Fjalët kyçe: loj-browseri, loja, mmog, online, internet, mesjetare, strategji
Enkodimi: utf-8
Gjuha: al_AL

Foto ekrani për perandoria.al:
Foto ekrani për perandoria.al
>> Shko në perandoria.al <<

Adresa IP 1: 193.203.198.151
Emri i hostit: 193.203.198.151
Emri i serverit 1: ns3.xs-software.com
Emri i serverit 2: ns4.xs-software.com
Rrjet: XS-SOFTWARE
Hosting: XS Soft JSCo


Informacione rreth perandoria.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 33.68 KB

 • Pagerank: 0

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 8.494.375

 • Vendndodhja e sajtit:
  Bullgaria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për perandoria.al (2):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  13-01-201433.68 KB4/5193.203.198.15100--00Jo8.494.375
  14-12-201220.93 KB4/5193.203.198.1514078.7101Jo3.908.297


  Informacione Whois për perandoria.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  raiffeisen-invest.al  •  qkr.gov.al  •  vodafone.com  •  gotech.al  •  unizkm.edu.al  •  eurolive.al  •  mistreci.com  •  supersport.al  •  albnet.net  •  punetejashtme.gov.al  •  biletaime.al  •  qkl.gov.al  •  tiranachat.net  •  unishk.edu.al  •  icann.org  •  moe.gov.al  •  albanovaonline.info  •  amc.al  •  vodafone.al  •  arsimi.gov.al  •  zbavitu.net  •  kerkojpune.gov.al  •  klsh.org.al  •  albinfo.al  •  altirana.com  •  puma.com  •  faleminderit.al  •  umsh.edu.al  •  mjedisi.gov.al  •  denonco.al