WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: DEPARTAMENTI I ADMINISTRATES PUBLIKE

Url: http://www.pad.gov.al  

Enkodimi: iso-8859-1

Foto ekrani për pad.gov.al:
Foto ekrani për pad.gov.al
>> Shko në pad.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.35.152
Emri i hostit: 134.0.35.152
Emri i serverit 1: ns1.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns2.akshi.gov.al
Rrjet: AKSHI
Hosting: AKSHI GOVERNMENT INFRASTRUCTURE


Informacione rreth pad.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 10.38 KB

 • Pagerank: 5

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 48
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 46

 • Faqet në Indeksin Google: 1.240
 • Faqet në Indeksin Bing: 9.510

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 3.839.232

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për pad.gov.al (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  15-12-201210.38 KB5/5134.0.35.152548461.2409.510Jo3.839.232


  Informacione Whois për pad.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al  •  faleminderit.al  •  agro.al  •  shendetesia.gov.al  •  akm.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  geberit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  univlora.edu.al  •  qbz.gov.al  •  albinfo.al  •  akshi.gov.al  •  eurolive.al  •  akpt.gov.al  •  fppsigal.com.al  •  akm.gov.al  •  agro.al  •  altirana.com  •  sli.gov.al  •  geberit.al  •  albaniaonline.net  •  azhbr.gov.al  •  mega.com  •  crca.org.al  •  qbz.gov.al  •  ekb.gov.al  •  albinfo.al  •  adv.al