WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: NORM.AL — Normal to boring. A mix of English and Albanian articles

Url: http://www.norm.al  

Përshkrim: Normal to boring. A mix of English and Albanian articles
Enkodimi: utf-8

Foto ekrani për norm.al:
Foto ekrani për norm.al
>> Shko në norm.al <<

Adresa IP 1: 144.76.67.207
Emri i hostit: static.207.67.76.144.clients.your-server.de
Emri i serverit 1: ns1.name.al
Emri i serverit 2: ns2.name.al
Rrjet: HETZNER-RZ-BLK-ERX1
Hosting: Server Block


Informacione rreth norm.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 50.24 KB

 • Pagerank: 2

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 4
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 34

 • Faqet në Indeksin Google: 1.140
 • Faqet në Indeksin Bing: 1

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 6.880.715

 • Vendndodhja e sajtit:
  Gjermania
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për norm.al (2):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  20-05-201550.24 KB4/5144.76.67.20724341.1401Jo6.880.715
  07-11-201288.19 KB3/546.4.210.25338366992Jo377.220


  Informacione Whois për norm.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  akpt.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  eurolive.al  •  rasti.al  •  sallamfiks.al  •  badoo.com  •  agro.al  •  akshi.gov.al  •  udhezimidhedrita.net  •  sociale.gov.al  •  akm.gov.al  •  klsh.org.al  •  akp.gov.al  •  inima.al  •  instituti-sociol...  •  ryanair.com  •  radiolushnja.com  •  altirana.com  •  moe.gov.al  •  akshi.gov.al  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al  •  faleminderit.al  •  agro.al  •  shendetesia.gov.al  •  akm.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  geberit.al  •  raiffeisen-invest.al