WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Faqja Kryesore

Url: http://www.njmlf.gov.al  

Enkodimi: utf-8

Foto ekrani për njmlf.gov.al:
Foto ekrani për njmlf.gov.al
>> Shko në njmlf.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.35.212
Emri i hostit: 134.0.35.212
Emri i serverit 1: ns2.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns1.akshi.gov.al
Rrjet: AKSHI
Hosting: AKSHI GOVERNMENT INFRASTRUCTURE


Informacione rreth njmlf.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 32.53 KB

 • Pagerank: 5

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 23
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 223
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 15.488.877

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për njmlf.gov.al (4):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  08-09-201532.53 KB3/5134.0.35.212523--2230Jo15.488.877
  17-08-201532.53 KB3/5134.0.35.21250--00Jo13.943.006
  03-04-201527.13 KB2/5134.0.35.21252461910Jo6.965.431
  17-02-201312.71 KB5/5213.207.33.1952341514Jo11.623.404


  Informacione Whois për njmlf.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al  •  faleminderit.al  •  agro.al  •  shendetesia.gov.al  •  akm.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  geberit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  univlora.edu.al  •  qbz.gov.al  •  albinfo.al  •  akshi.gov.al  •  eurolive.al  •  akpt.gov.al  •  fppsigal.com.al  •  akm.gov.al  •  agro.al  •  altirana.com  •  sli.gov.al  •  geberit.al  •  albaniaonline.net  •  azhbr.gov.al  •  mega.com  •  crca.org.al  •  qbz.gov.al  •  ekb.gov.al  •  albinfo.al  •  adv.al