WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Ministria e Kulturs

Url: http://www.mtkrs.gov.al  

Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për mtkrs.gov.al:
Foto ekrani për mtkrs.gov.al
>> Shko në mtkrs.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.35.243
Emri i hostit: 134.0.35.243
Emri i serverit 1: ns2.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns1.akshi.gov.al
Rrjet: ERX-NETBLOCK
Hosting: Early registration addresses


Informacione rreth mtkrs.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 38.05 KB

 • Pagerank: 6

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 147

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 2.116.548

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për mtkrs.gov.al (2):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  30-05-201438.05 KB4/5134.0.35.2436014700Jo2.116.548
  05-12-201255.16 KB3/5216.55.105.14771841872.4903Jo1.310.105


  Informacione Whois për mtkrs.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  albfax.com  •  albinfo.al  •  raiffeisen-invest.al  •  unizkm.edu.al  •  eurolive.al  •  nocalbania.org.al  •  shqiperia.com  •  akpt.gov.al  •  qkl.gov.al  •  albinfo.al  •  faleminderit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  eurolive.al  •  unishk.edu.al  •  pexhost.net  •  albarchive.gov.al  •  unizkm.edu.al  •  belstaffgroup.eu  •  fppsigal.com.al  •  diaspora.al  •  stopkorrupsionit.al  •  qkl.gov.al  •  akshi.gov.al  •  albinfo.al  •  mie.gov.al  •  gjykata.gov.al  •  rash.al  •  bkt.com.al  •  app.gov.al  •  lapsi.al