WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Error - Njoftim

Url: http://www.moi.gov.al  

Enkodimi: utf-8

Foto ekrani për moi.gov.al:
Foto ekrani për moi.gov.al
>> Shko në moi.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.35.178
Emri i hostit: mfa.gov.al
Emri i serverit 1: ns1.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns2.akshi.gov.al
Rrjet: AKSHI
Hosting: AKSHI GOVERNMENT INFRASTRUCTURE


Informacione rreth moi.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 725 B

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 471.000
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 2
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 15.049.282

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për moi.gov.al (2):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  10-10-2017725 B3/5134.0.35.178--471.000--20Jo15.049.282
  29-09-201237.76 KB4/5134.0.35.14561751721.7405Jo1.144.092


  Informacione Whois për moi.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  shala-trans.com  •  albinfo.al  •  biletaime.al  •  eurolive.al  •  icc-al.org  •  minfin.gov.al  •  sociale.gov.al  •  merrjep.al  •  albarchive.gov.al  •  uamd.edu.al  •  raiffeisen-invest.al  •  pexhost.net  •  akshi.gov.al  •  moi.gov.al  •  unizkm.edu.al  •  qkl.gov.al  •  garda.gov.al  •  barcode.co.uk  •  instituti-sociol...  •  abcom.al  •  abcom-al.com  •  eurolive.al  •  albaniannews.com  •  albinfo.al  •  dormeo.al  •  breitling.com  •  thashetheme.com  •  azhbr.gov.al  •  akshi.gov.al  •  unizkm.edu.al