WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: moe.gov.al

Url: http://www.moe.gov.al  

Enkodimi: ASCII

Foto ekrani për moe.gov.al:
Foto ekrani për moe.gov.al
>> Shko në moe.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.41.199
Emri i hostit: 134.0.41.199
Emri i serverit 1: ns2.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns1.akshi.gov.al
Rrjet: AL-NAIS-20111101
Hosting: Early registration addresses


Informacione rreth moe.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 61 B

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për moe.gov.al (14):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  25-10-201861 B0/5134.0.41.199--0--00Jo--
  03-07-201861 B0/5134.0.41.199--0--00Jo19.699.217
  12-04-20182.07 KB0/5134.0.41.199--0--00Jo--
  12-02-20182.07 KB0/5134.0.41.199--0--00Jo--
  22-01-20182.07 KB0/5134.0.41.199--0--00Jo--
  17-12-20172.07 KB0/5134.0.35.203--0--00Jo--
  05-12-20172.07 KB0/5134.0.35.203--222.000--00Jo--
  08-11-20172.07 KB0/5134.0.35.203--224.000--130Jo--
  26-03-20172.07 KB0/5134.0.35.203--419.000--20Jo11.634.771
  23-09-20162.08 KB0/5134.0.35.203--------0Jo22.241.064
  07-01-201520 B0/5134.0.35.245608000Jo--
  18-05-201445.49 KB4/5134.0.35.245609900Jo4.383.791
  14-01-201434.49 KB4/5134.0.35.2456011300Jo1.907.221
  29-05-201326.42 KB1/5134.0.35.20361241231.5601Jo2.192.621


  Uebsajte të ngjashme: • Bashkia e TiranesPresident of the RepublicAlbaniaMinistria e Arsimit dhe ShkencësCouncil of Ministers


  Informacione Whois për moe.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  akshi.gov.al  •  radiolushnja.com  •  faleminderit.al  •  akm.gov.al  •  sije.al  •  qbz.gov.al  •  easyjet.com  •  akpt.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  eurolive.al  •  rasti.al  •  sallamfiks.al  •  badoo.com  •  agro.al  •  akshi.gov.al  •  udhezimidhedrita.net  •  sociale.gov.al  •  akm.gov.al  •  klsh.org.al  •  akp.gov.al  •  inima.al  •  instituti-sociol...  •  ryanair.com  •  radiolushnja.com  •  altirana.com  •  moe.gov.al  •  akshi.gov.al  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al