WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Ministria e Mbrojtjes

Url: http://www.mod.gov.al  

Përshkrim: Ministria e Mbrojtjes
Fjalët kyçe: Ministria e Mbrojtjes
Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për mod.gov.al:
Foto ekrani për mod.gov.al
>> Shko në mod.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.63.98
Emri i hostit: ns1.mod.gov.al
Emri i serverit 1: ns2.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns1.mod.gov.al
Emri i serverit 3: ns1.akshi.gov.al
Emri i serverit 4: ns2.mod.gov.al
Rrjet: AKSHI
Hosting: Govnet Institutions Public Services


Informacione rreth mod.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 78.71 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 2

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 619.963

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për mod.gov.al (9):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  20-06-201878.71 KB2/5134.0.63.98--0--02Jo619.963
  05-06-201877 KB3/5134.0.63.98--0--02Jo646.830
  26-03-201878.44 KB2/5134.0.63.98--0--01Jo1.800.975
  09-03-201875.75 KB3/5134.0.63.98--527.000--9.9102Jo1.666.010
  23-02-201889.12 KB2/5134.0.63.98--0--01Jo1.778.632
  23-12-201689.06 KB2/5134.0.63.98--------2Jo1.437.708
  24-08-201685.48 KB2/5134.0.63.9800----4Jo4.878.316
  15-09-201489.15 KB1/5134.0.63.986016503Po2.081.006
  01-11-201293.92 KB3/5217.24.243.131616321811.50039Po879.253


  Uebsajte të ngjashme: • President of the RepublicAlbanian ParliamentAlbaniaMinistria e Arsimit dhe ShkencësCouncil of MinistersBashkia e Tiranes


  Informacione Whois për mod.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  akshi.gov.al  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al  •  faleminderit.al  •  agro.al  •  shendetesia.gov.al  •  akm.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  geberit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  univlora.edu.al  •  qbz.gov.al  •  albinfo.al  •  akshi.gov.al  •  eurolive.al  •  akpt.gov.al  •  fppsigal.com.al  •  akm.gov.al  •  agro.al  •  altirana.com  •  sli.gov.al  •  geberit.al  •  albaniaonline.net  •  azhbr.gov.al  •  mega.com  •  crca.org.al  •  qbz.gov.al  •  ekb.gov.al  •  albinfo.al