WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Ministria e Mbrojtjes

Url: http://www.mod.gov.al  

Përshkrim: Ministria e Mbrojtjes
Fjalët kyçe: Ministria e Mbrojtjes
Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për mod.gov.al:
Foto ekrani për mod.gov.al
>> Shko në mod.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.63.98
Emri i hostit: ns1.mod.gov.al
Emri i serverit 1: ns1.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns2.mod.gov.al
Emri i serverit 3: ns2.akshi.gov.al
Emri i serverit 4: ns1.mod.gov.al
Rrjet: MOD
Hosting: MOD Public IP


Informacione rreth mod.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 89.06 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): --
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: --
 • Faqet në Indeksin Bing: 2

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 1.437.708

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për mod.gov.al (4):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  23-12-201689.06 KB2/5134.0.63.98--------2Jo1.437.708
  24-08-201685.48 KB2/5134.0.63.9800----4Jo4.878.316
  15-09-201489.15 KB1/5134.0.63.986016503Po2.081.006
  01-11-201293.92 KB3/5217.24.243.131616321811.50039Po879.253


  Uebsajte të ngjashme: • President of the RepublicAlbanian ParliamentAlbaniaMinistria e Arsimit dhe ShkencësCouncil of MinistersBashkia e Tiranes


  Informacione Whois për mod.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  faleminderit.al  •  unizkm.edu.al  •  shala-trans.com  •  getjar.com  •  sallamfiks.al  •  instat.gov.al  •  raiffeisen-invest.al  •  zbavitu.net  •  mistreci.com  •  payza.com  •  akpt.gov.al  •  abcom.al  •  infokult.al  •  iphonealbania.net  •  albasoul.com  •  cityparkalbania.com  •  nocalbania.org  •  albafind.com  •  institutindertim...  •  faleminderit.al  •  mie.gov.al  •  instituti-sociol...  •  instat.gov.al  •  mfa.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  supersport.al  •  fppsigal.com.al  •  nocalbania.org  •  cityparkalbania.com  •  albasoul.com