WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Mitik

Url: http://www.mitik.gov.al  

Enkodimi: utf-8

Foto ekrani për mitik.gov.al:
Foto ekrani për mitik.gov.al
>> Shko në mitik.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.35.148
Emri i hostit: 134.0.35.148
Emri i serverit 1: ns1.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns2.akshi.gov.al
Rrjet: AKSHI
Hosting: AKSHI GOVERNMENT INFRASTRUCTURE


Informacione rreth mitik.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 38.3 KB

 • Pagerank: 5

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 35
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 29

 • Faqet në Indeksin Google: 1.220
 • Faqet në Indeksin Bing: 1

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 4.875.102

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për mitik.gov.al (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  18-01-201338.3 KB2/5134.0.35.148535291.2201Jo4.875.102


  Informacione Whois për mitik.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  albaniaonline.net  •  azhbr.gov.al  •  mega.com  •  crca.org.al  •  qbz.gov.al  •  ekb.gov.al  •  albinfo.al  •  adv.al  •  akpt.gov.al  •  sociale.gov.al  •  sije.al  •  akm.gov.al  •  eurolive.al  •  careerbuilder.com  •  akshi.gov.al  •  fshn.edu.al  •  akp.gov.al  •  atdhe.al  •  klsh.org.al  •  friv.com  •  sociale.gov.al  •  tiranachat.net  •  akm.gov.al  •  albinfo.al  •  sije.al  •  abissnet.com.al  •  biletaime.al  •  fppsigal.com.al  •  albnet.net  •  aaf.mil.al