WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Mitik

Url: http://www.mitik.gov.al  

Enkodimi: utf-8

Foto ekrani për mitik.gov.al:
Foto ekrani për mitik.gov.al
>> Shko në mitik.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.35.148
Emri i hostit: 134.0.35.148
Emri i serverit 1: ns1.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns2.akshi.gov.al
Rrjet: AKSHI
Hosting: AKSHI GOVERNMENT INFRASTRUCTURE


Informacione rreth mitik.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 38.3 KB

 • Pagerank: 5

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 35
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 29

 • Faqet në Indeksin Google: 1.220
 • Faqet në Indeksin Bing: 1

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 4.875.102

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për mitik.gov.al (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  18-01-201338.3 KB2/5134.0.35.148535291.2201Jo4.875.102


  Informacione Whois për mitik.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  easyjet.com  •  akpt.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  eurolive.al  •  rasti.al  •  sallamfiks.al  •  badoo.com  •  agro.al  •  akshi.gov.al  •  udhezimidhedrita.net  •  sociale.gov.al  •  akm.gov.al  •  klsh.org.al  •  akp.gov.al  •  inima.al  •  instituti-sociol...  •  ryanair.com  •  radiolushnja.com  •  altirana.com  •  moe.gov.al  •  akshi.gov.al  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al  •  faleminderit.al  •  agro.al  •  shendetesia.gov.al  •  akm.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  geberit.al