WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: 502 Bad Gateway

Url: http://www.mie.gov.al  

Enkodimi: ASCII

Foto ekrani për mie.gov.al:
Foto ekrani për mie.gov.al
>> Shko në mie.gov.al <<

Adresa IP 1: 216.55.105.147
Emri i hostit: altirana.com
Emri i serverit 1: ns1.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns2.akshi.gov.al
Rrjet: SMSV-BLK-1
Hosting:


Informacione rreth mie.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 568 B

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Vendndodhja e sajtit:
  Toronto, (Kanadaja)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për mie.gov.al (27):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  23-06-2018568 B0/5216.55.105.147--0--00Jo--
  04-06-2018568 B0/5216.55.105.147--0--00Jo--
  10-05-2018568 B0/5216.55.105.147--0--00Jo--
  19-04-2018568 B0/5216.55.105.147--0--00Jo--
  31-01-2018568 B0/5216.55.105.147--214.000--4920Jo--
  08-01-2018568 B0/5216.55.105.147--0--00Jo--
  22-07-2017568 B0/5216.55.105.147--103.000----0Jo--
  11-06-2017568 B0/5216.55.105.147--563.000----0Jo--
  22-05-2017568 B0/5216.55.105.147--599.000--5110Jo--
  12-03-2017568 B0/5216.55.105.147--127.000----0Jo23.520.288
  20-02-2017568 B0/5216.55.105.147--81.600--4290Jo23.931.705
  21-01-2017568 B0/5216.55.105.147--90.600--3840Jo23.945.468
  06-01-2017568 B0/5216.55.105.147--0----0Jo23.516.315
  18-10-2016568 B0/5216.55.105.147--------0Jo--
  28-09-201514 B4/5216.55.105.14760--4840Jo10.056.358
  15-07-201514 B4/5216.55.105.14760--48223Jo--
  21-04-201514 B2/5216.55.105.14760543750Jo--
  27-11-201414 B4/5216.55.105.14760683850Jo21.620.741
  31-07-201414 B4/5216.55.105.14760863550Jo17.395.243
  04-07-201414 B4/5216.55.105.147608600Jo16.921.364
  29-05-201414 B4/5216.55.105.147608600Jo10.344.702
  15-05-201414 B4/5216.55.105.147608700Jo8.437.793
  30-04-201414 B4/5216.55.105.147608600Jo9.794.830
  14-04-201414 B4/5216.55.105.147608500Jo7.765.982
  18-03-201414 B4/5216.55.105.147609300Jo4.924.637
  12-02-201455.62 KB4/5216.55.105.1476098--0Jo3.519.347
  25-01-201358.36 KB4/5216.55.105.14761001173124Jo4.032.859


  Uebsajte të ngjashme: • President of the RepublicAlbanian ParliamentAlbaniaMinistria e Arsimit dhe ShkencësCouncil of MinistersAlbanian Power CorporationAlbtelecom... - Kryesore


  Informacione Whois për mie.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  pulti.org  •  sociale.gov.al  •  faleminderit.al  •  agro.al  •  shendetesia.gov.al  •  akm.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  geberit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  univlora.edu.al  •  qbz.gov.al  •  albinfo.al  •  akshi.gov.al  •  eurolive.al  •  akpt.gov.al  •  fppsigal.com.al  •  akm.gov.al  •  agro.al  •  altirana.com  •  sli.gov.al  •  geberit.al  •  albaniaonline.net  •  azhbr.gov.al  •  mega.com  •  crca.org.al  •  qbz.gov.al  •  ekb.gov.al  •  albinfo.al  •  adv.al  •  akpt.gov.al