WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Ministria p?r Evrop?n dhe Pun?t e Jashtme

Url: http://www.mfa.gov.al  

Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për mfa.gov.al:
Foto ekrani për mfa.gov.al
>> Shko në mfa.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.41.175
Emri i hostit: 134.0.41.175
Emri i serverit 1: ns1.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns2.akshi.gov.al
Rrjet: AL-NAIS-20111101
Hosting: Early registration addresses


Informacione rreth mfa.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 55.87 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 3

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për mfa.gov.al (25):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  20-06-201855.87 KB1/5134.0.41.175--0--03Jo--
  05-06-2018209 B3/5134.0.41.175--0--00Jo--
  10-04-201855.86 KB3/5134.0.41.175--0--00Jo--
  26-03-201855.94 KB3/5134.0.41.175--0--07Jo--
  07-03-201855.68 KB0/5134.0.41.175--0--00Jo--
  23-02-201855.57 KB0/5134.0.41.175--0--01Jo--
  02-02-201855.1 KB3/5134.0.41.175--0--01Jo--
  02-01-201855.6 KB2/5134.0.41.175--0--01Jo--
  07-12-201755.5 KB3/5134.0.35.178--370.000--01Jo10.984.701
  21-10-201755.65 KB3/5134.0.35.178--467.000--2141Jo4.083.508
  01-03-201754.77 KB4/5134.0.35.178--353.000----2Jo2.091.273
  21-01-201754.33 KB4/5134.0.35.178--337.000--10.4000Jo2.367.864
  23-12-201654.39 KB4/5134.0.35.178--0----0Jo3.567.731
  24-08-201654.13 KB4/5134.0.35.17800----0Jo2.733.977
  13-10-201552.25 KB3/5134.0.35.17870--9.9201Jo2.671.668
  08-05-201550.98 KB4/5134.0.35.1787028401Jo2.449.323
  10-01-2015730 B3/5134.0.35.178703392.2201Jo3.620.379
  27-12-2014730 B3/5134.0.35.1787032901Jo3.767.905
  11-12-2014730 B3/5134.0.35.1787033601Po2.308.988
  09-11-2014730 B3/5134.0.35.1787035601Po1.591.366
  23-10-2014730 B3/5134.0.35.178703661.7601Po1.538.850
  06-09-201448.39 KB4/5134.0.35.24773263543551Po1.484.131
  17-07-201448.66 KB4/5134.0.35.24773283397.4801Po1.599.890
  11-06-201444.39 KB4/5134.0.35.2477034902Po1.586.474
  07-11-201232.38 KB5/5174.123.220.130734346023.80014Po906.217


  Uebsajte të ngjashme: • President of the RepublicAlbanian ParliamentAlbaniaMinistria e Arsimit dhe ShkencësCouncil of MinistersAlbanian Power Corporation


  Informacione Whois për mfa.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  easyjet.com  •  akpt.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  eurolive.al  •  rasti.al  •  sallamfiks.al  •  badoo.com  •  agro.al  •  akshi.gov.al  •  udhezimidhedrita.net  •  sociale.gov.al  •  akm.gov.al  •  klsh.org.al  •  akp.gov.al  •  inima.al  •  instituti-sociol...  •  ryanair.com  •  radiolushnja.com  •  altirana.com  •  moe.gov.al  •  akshi.gov.al  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al  •  faleminderit.al  •  agro.al  •  shendetesia.gov.al  •  akm.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  geberit.al