WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Ministria e Ekonomis Tregtis dhe Energjetikes

Url: http://www.mete.gov.al  

Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për mete.gov.al:
Foto ekrani për mete.gov.al
>> Shko në mete.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.35.157
Emri i hostit: 134.0.35.157
Emri i serverit 1: ns2.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns1.akshi.gov.al
Rrjet: AKSHI
Hosting: AKSHI GOVERNMENT INFRASTRUCTURE


Informacione rreth mete.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 30.31 KB

 • Pagerank: 6

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 224

 • Faqet në Indeksin Google: 3.650
 • Faqet në Indeksin Bing: 4

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 972.557

 • Vendndodhja e sajtit:
  Tirana, (Shqipëria)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për mete.gov.al (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  07-03-201330.31 KB4/5134.0.35.157602243.6504Jo972.557


  Informacione Whois për mete.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  biletaime.al  •  prezi.com  •  planifikimi.gov.al  •  geberit.al  •  minfin.gov.al  •  aca.al  •  sallamfiks.al  •  akm.gov.al  •  inima.al  •  albinfo.al  •  mie.gov.al  •  mie.gov.al  •  qkl.gov.al  •  goldtv.al  •  vodafone.com  •  zbavitu.net  •  albanianfootwear.com  •  sli.gov.al  •  vodafone.al  •  eurolive.al  •  akpt.gov.al  •  albinfo.com  •  umsh.edu.al  •  denonco.al  •  olx.com  •  bistudio-al.com  •  faleminderit.al  •  babylon.com  •  fppsigal.com.al  •  botimet55.al