WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: www.mercator.al - Faqja Kryesore

Url: http://www.mercator.al  

Enkodimi: utf-8

Foto ekrani për mercator.al:
Foto ekrani për mercator.al
>> Shko në mercator.al <<

Adresa IP 1: 195.138.196.136
Emri i hostit: www.mercator.si
Emri i serverit 1: dnsz.mercator.si
Emri i serverit 2: dnsz2.mercator.si
Rrjet: MERCATOR-SI
Hosting: Poslovni sistem Mercator d. d.


Informacione rreth mercator.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 9.57 KB

 • Pagerank: 6

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 90
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 9

 • Faqet në Indeksin Google: 85
 • Faqet në Indeksin Bing: 4

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 15.869.819

 • Vendndodhja e sajtit:
  Sllovenia
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për mercator.al (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  29-11-20129.57 KB4/5195.138.196.1366909854Jo15.869.819


  Informacione Whois për mercator.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  albfax.com  •  albinfo.al  •  raiffeisen-invest.al  •  unizkm.edu.al  •  eurolive.al  •  nocalbania.org.al  •  shqiperia.com  •  akpt.gov.al  •  qkl.gov.al  •  albinfo.al  •  faleminderit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  eurolive.al  •  unishk.edu.al  •  pexhost.net  •  albarchive.gov.al  •  unizkm.edu.al  •  belstaffgroup.eu  •  fppsigal.com.al  •  diaspora.al  •  stopkorrupsionit.al  •  qkl.gov.al  •  akshi.gov.al  •  albinfo.al  •  mie.gov.al  •  gjykata.gov.al  •  rash.al  •  bkt.com.al  •  app.gov.al  •  lapsi.al