WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: MINISTRIA E BUJQESISE, USHQIMIT DHE MBROJTJES SE KONSUMATORIT

Url: http://www.mbumk.gov.al  

Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për mbumk.gov.al:
Foto ekrani për mbumk.gov.al
>> Shko në mbumk.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.35.189
Emri i hostit: 134.0.35.189
Emri i serverit 1: ns2.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns1.akshi.gov.al
Rrjet: AKSHI
Hosting: AKSHI GOVERNMENT INFRASTRUCTURE


Informacione rreth mbumk.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 88.06 KB

 • Pagerank: 6

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 91
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 1.240

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për mbumk.gov.al (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  03-07-201388.06 KB0/5134.0.35.189691--01.240Jo--


  Informacione Whois për mbumk.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  unizkm.edu.al  •  shala-trans.com  •  getjar.com  •  sallamfiks.al  •  instat.gov.al  •  raiffeisen-invest.al  •  zbavitu.net  •  mistreci.com  •  payza.com  •  akpt.gov.al  •  abcom.al  •  infokult.al  •  iphonealbania.net  •  albasoul.com  •  cityparkalbania.com  •  nocalbania.org  •  albafind.com  •  institutindertim...  •  faleminderit.al  •  mie.gov.al  •  instituti-sociol...  •  instat.gov.al  •  mfa.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  supersport.al  •  fppsigal.com.al  •  nocalbania.org  •  cityparkalbania.com  •  albasoul.com  •  albinfo.al