WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Ministria e Mbrojtjes

Url: http://www.mbrojtja.gov.al  

Përshkrim: Ministria e Mbrojtjes
Fjalët kyçe: Ministria e Mbrojtjes
Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për mbrojtja.gov.al:
Foto ekrani për mbrojtja.gov.al
>> Shko në mbrojtja.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.63.98
Emri i hostit: ns1.mod.gov.al
Emri i serverit 1: ns1.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns2.akshi.gov.al
Rrjet: MOD
Hosting: MOD Public IP


Informacione rreth mbrojtja.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 92.06 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 96
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 7

 • Faqet në Indeksin Google: 1.840
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 3.433.473

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për mbrojtja.gov.al (2):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  11-01-201592.06 KB3/5134.0.63.98--9671.8400Jo3.433.473
  27-12-201491.86 KB4/5134.0.63.98--0700Jo6.151.364


  Informacione Whois për mbrojtja.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  albaniaonline.net  •  azhbr.gov.al  •  mega.com  •  crca.org.al  •  qbz.gov.al  •  ekb.gov.al  •  albinfo.al  •  adv.al  •  akpt.gov.al  •  sociale.gov.al  •  sije.al  •  akm.gov.al  •  eurolive.al  •  careerbuilder.com  •  akshi.gov.al  •  fshn.edu.al  •  akp.gov.al  •  atdhe.al  •  klsh.org.al  •  friv.com  •  sociale.gov.al  •  tiranachat.net  •  akm.gov.al  •  albinfo.al  •  sije.al  •  abissnet.com.al  •  biletaime.al  •  fppsigal.com.al  •  albnet.net  •  aaf.mil.al