WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Ministria e Arsimit dhe Sportit

Url: http://www.mash.gov.al  

Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për mash.gov.al:
Foto ekrani për mash.gov.al
>> Shko në mash.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.35.235
Emri i hostit: 134.0.35.235
Emri i serverit 1: ns1.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns2.akshi.gov.al
Rrjet: ERX-NETBLOCK
Hosting: Early registration addresses


Informacione rreth mash.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 37.33 KB

 • Pagerank: 6

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 241

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 474.480

 • Kategori Dmoz: Shqip/Arsimi

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për mash.gov.al (4):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  23-05-201437.33 KB4/5134.0.35.2356024100Po474.480
  22-01-201432.6 KB4/5134.0.35.2356027400Po326.755
  16-11-201327.43 KB2/5134.0.35.2357029000Po229.102
  28-10-201224.26 KB3/5134.0.35.1477135343234.0001.730Po243.558


  Uebsajte të ngjashme: • Shkolla e Magjistraturës së Republikës së Shipërisëfaculty of natural sciencesAlbanian Student Government


  Informacione Whois për mash.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  eurolive.al  •  faleminderit.al  •  unizkm.edu.al  •  shala-trans.com  •  getjar.com  •  sallamfiks.al  •  instat.gov.al  •  raiffeisen-invest.al  •  zbavitu.net  •  mistreci.com  •  payza.com  •  akpt.gov.al  •  abcom.al  •  infokult.al  •  iphonealbania.net  •  albasoul.com  •  cityparkalbania.com  •  nocalbania.org  •  albafind.com  •  institutindertim...  •  faleminderit.al  •  mie.gov.al  •  instituti-sociol...  •  instat.gov.al  •  mfa.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  supersport.al  •  fppsigal.com.al  •  nocalbania.org  •  cityparkalbania.com