WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Lajmi i Fundit, Lajmifundit, Lajme – Lajm i Fundit, Gazeta online, portali lajmifundit.al

Url: http://www.lajmifundit.al  

Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për lajmifundit.al:
Foto ekrani për lajmifundit.al
>> Shko në lajmifundit.al <<

Adresa IP 1: 104.18.62.192
Adresa IP 2: 104.18.63.192
Emri i hostit: 104.18.62.192
Emri i serverit 1: doug.ns.cloudflare.com
Emri i serverit 2: dina.ns.cloudflare.com
Rrjet: CLOUDFLARENET
Hosting: General placeholder reference for all IPv4 addresses


Informacione rreth lajmifundit.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 84.62 KB

 • Pagerank: 0

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 158.000
 • Faqet në Indeksin Bing: 27

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 99.461

 • Vendndodhja e sajtit:
  San Francisco, (Shtetet e Bashkuara të Amerikës)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për lajmifundit.al (2):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  29-06-201684.62 KB5/5104.18.62.19200--158.00027Jo99.461
  15-12-201267 KB4/5174.123.220.130203973.40036Jo91.160

  Vizitorët e përditshëm për lajmifundit.al:  Kërko për uebsajtin lajmifundit.al:

  Informacione Whois për lajmifundit.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al  •  faleminderit.al  •  agro.al  •  shendetesia.gov.al  •  akm.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  geberit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  univlora.edu.al  •  qbz.gov.al  •  albinfo.al  •  akshi.gov.al  •  eurolive.al  •  akpt.gov.al  •  fppsigal.com.al  •  akm.gov.al  •  agro.al  •  altirana.com  •  sli.gov.al  •  geberit.al  •  albaniaonline.net  •  azhbr.gov.al  •  mega.com  •  crca.org.al  •  qbz.gov.al  •  ekb.gov.al  •  albinfo.al  •  adv.al