WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Ministria e Kultur?s

Url: http://www.kultura.gov.al  

Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për kultura.gov.al:
Foto ekrani për kultura.gov.al
>> Shko në kultura.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.35.178
Emri i hostit: shendetesia.gov.al
Emri i serverit 1: ns2.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns1.akshi.gov.al
Rrjet: AKSHI
Hosting: AKSHI GOVERNMENT INFRASTRUCTURE


Informacione rreth kultura.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 44.24 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 33.800
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: --
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 1.797.846

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për kultura.gov.al (5):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  06-02-201744.24 KB4/5134.0.35.178--33.800----0Jo1.797.846
  13-12-201643.09 KB3/5134.0.35.178--120--10.9000Jo1.617.223
  07-03-201538.47 KB3/5134.0.35.178--118774.5800Jo1.137.255
  09-02-201540.73 KB4/5134.0.35.178--118724.5004Jo1.000.588
  02-01-201542.38 KB4/5134.0.35.178--06702Jo950.869


  Informacione Whois për kultura.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al  •  faleminderit.al  •  agro.al  •  shendetesia.gov.al  •  akm.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  geberit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  univlora.edu.al  •  qbz.gov.al  •  albinfo.al  •  akshi.gov.al  •  eurolive.al  •  akpt.gov.al  •  fppsigal.com.al  •  akm.gov.al  •  agro.al  •  altirana.com  •  sli.gov.al  •  geberit.al  •  albaniaonline.net  •  azhbr.gov.al  •  mega.com  •  crca.org.al  •  qbz.gov.al  •  ekb.gov.al  •  albinfo.al  •  adv.al