WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Qeveria Shqiptare Keshilli i Ministrave

Url: http://www.kryeministria.al  

Përshkrim: Kryeministri Rama e falenderoi Presidentin Obama p?r mb?shtetjen e vazhdueshme qe ai vet dhe qeveria e Shteteve t? Bashkuara kan? dh?n? ndaj Shqip?ris?, si dhe e siguroi at? se vendi yn? do t? vazhdoj? t? q?ndroj? n? krah t? SHBA-ve.
Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për kryeministria.al:
Foto ekrani për kryeministria.al
>> Shko në kryeministria.al <<

Adresa IP 1: 134.0.35.231
Emri i hostit: kryemninistria.al
Emri i serverit 1: ns1.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns2.akshi.gov.al
Rrjet: AKSHI
Hosting: AKSHI GOVERNMENT INFRASTRUCTURE


Informacione rreth kryeministria.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 70.8 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 31.500
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: --
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 354.374

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për kryeministria.al (3):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  05-04-201770.8 KB4/5134.0.35.231--31.500----0Jo354.374
  02-11-201471 KB4/5134.0.35.17800143019Jo290.987
  18-11-201355.79 KB5/5144.76.50.228--04000Jo155.168


  Informacione Whois për kryeministria.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  eurolive.al  •  nocalbania.org.al  •  shqiperia.com  •  akpt.gov.al  •  qkl.gov.al  •  albinfo.al  •  faleminderit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  eurolive.al  •  unishk.edu.al  •  pexhost.net  •  albarchive.gov.al  •  unizkm.edu.al  •  belstaffgroup.eu  •  fppsigal.com.al  •  diaspora.al  •  stopkorrupsionit.al  •  qkl.gov.al  •  akshi.gov.al  •  albinfo.al  •  mie.gov.al  •  gjykata.gov.al  •  rash.al  •  bkt.com.al  •  app.gov.al  •  lapsi.al  •  unizkm.edu.al  •  magjistratura.edu.al  •  arsimi.gov.al  •  akp.gov.al