WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Keshilli i Ministrave

Url: http://www.km.gov.al  

Enkodimi: iso-8859-1

Foto ekrani për km.gov.al:
Foto ekrani për km.gov.al
>> Shko në km.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.35.195
Emri i hostit: 134.0.35.195
Emri i serverit 1: ns2.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns1.akshi.gov.al
Rrjet: AKSHI
Hosting: AKSHI GOVERNMENT INFRASTRUCTURE


Informacione rreth km.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 41.04 KB

 • Pagerank: 6

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 103
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 149

 • Faqet në Indeksin Google: 39.400
 • Faqet në Indeksin Bing: 5

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 288.626

 • Vendndodhja e sajtit:
  Tirana, (Shqipëria)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për km.gov.al (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  16-10-201241.04 KB4/5134.0.35.195610314939.4005Jo288.626


  Uebsajte të ngjashme: • Council of Ministers


  Informacione Whois për km.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  faleminderit.al  •  unizkm.edu.al  •  shala-trans.com  •  getjar.com  •  sallamfiks.al  •  instat.gov.al  •  raiffeisen-invest.al  •  zbavitu.net  •  mistreci.com  •  payza.com  •  akpt.gov.al  •  abcom.al  •  infokult.al  •  iphonealbania.net  •  albasoul.com  •  cityparkalbania.com  •  nocalbania.org  •  albafind.com  •  institutindertim...  •  faleminderit.al  •  mie.gov.al  •  instituti-sociol...  •  instat.gov.al  •  mfa.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  supersport.al  •  fppsigal.com.al  •  nocalbania.org  •  cityparkalbania.com  •  albasoul.com