WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: JETA OSH QEF

Url: http://www.joq.al  

Enkodimi: utf-8

Foto ekrani për joq.al:
Foto ekrani për joq.al
>> Shko në joq.al <<

Adresa IP 1: 104.28.4.9
Adresa IP 2: 104.28.5.9
Emri i hostit: 104.28.4.9
Emri i serverit 1: lily.ns.cloudflare.com
Emri i serverit 2: theo.ns.cloudflare.com
Rrjet: CLOUDFLARENET
Hosting: General placeholder reference for all IPv4 addresses


Informacione rreth joq.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 145.76 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 81.900
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: --
 • Faqet në Indeksin Bing: 1

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 1.113

 • Vendndodhja e sajtit:
  San Francisco, (Shtetet e Bashkuara të Amerikës)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për joq.al (4):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  27-07-2017145.76 KB5/5104.28.4.9--81.900----1Jo1.113
  14-07-2017144.58 KB5/5104.28.4.9--86.500----1Jo1.156
  09-05-2017144.18 KB5/5104.28.5.9--89.900----1Jo1.432
  18-04-2017146.59 KB5/5104.28.4.9--166.000--18.0009Jo1.534

  Vizitorët e përditshëm për joq.al:  Kërko për uebsajtin joq.al:

  Informacione Whois për joq.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  akshi.gov.al  •  fshn.edu.al  •  moe.gov.al  •  eurolive.al  •  faleminderit.al  •  unizkm.edu.al  •  shala-trans.com  •  getjar.com  •  sallamfiks.al  •  instat.gov.al  •  raiffeisen-invest.al  •  zbavitu.net  •  mistreci.com  •  payza.com  •  akpt.gov.al  •  abcom.al  •  infokult.al  •  iphonealbania.net  •  albasoul.com  •  cityparkalbania.com  •  nocalbania.org  •  albafind.com  •  institutindertim...  •  faleminderit.al  •  mie.gov.al  •  instituti-sociol...  •  instat.gov.al  •  mfa.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  supersport.al