WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Informatika Shqiptare

Url: http://www.itshqip.com  

Përshkrim: Itshqip.com, ?sht? portal shqiptar? p?r teknologji informative, i cili me konceptin, pun?n dhe dizajnin duksh?m dallohet nga portalet tjera n? ueb hap?sir?n shqiptare, duke i pranuar dhe p?rdorur zgjidhjet m? t? reja digjitale p?r t? pr
Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për itshqip.com:
Foto ekrani për itshqip.com
>> Shko në itshqip.com <<

Adresa IP 1: 104.28.27.45
Adresa IP 2: 104.28.26.45
Emri i hostit: 104.28.27.45
Emri i serverit 1: jake.ns.cloudflare.com
Emri i serverit 2: dina.ns.cloudflare.com
Rrjet: CLOUDFLARENET
Hosting: General placeholder reference for all IPv4 addresses


Informacione rreth itshqip.com:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 91.17 KB

 • Pagerank: 1

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 2

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 551.091

 • Vendndodhja e sajtit:
  San Francisco, (Shtetet e Bashkuara të Amerikës)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për itshqip.com (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  27-10-201591.17 KB4/5104.28.27.4510--02Jo551.091


  Informacione Whois për itshqip.com:
  itshqip.com domain lookup results from whois.name.com server:
  
  
  


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  shala-trans.com  •  albinfo.al  •  biletaime.al  •  eurolive.al  •  icc-al.org  •  minfin.gov.al  •  sociale.gov.al  •  merrjep.al  •  albarchive.gov.al  •  uamd.edu.al  •  raiffeisen-invest.al  •  pexhost.net  •  akshi.gov.al  •  moi.gov.al  •  unizkm.edu.al  •  qkl.gov.al  •  garda.gov.al  •  barcode.co.uk  •  instituti-sociol...  •  abcom.al  •  abcom-al.com  •  eurolive.al  •  albaniannews.com  •  albinfo.al  •  dormeo.al  •  breitling.com  •  thashetheme.com  •  azhbr.gov.al  •  akshi.gov.al  •  unizkm.edu.al