WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Informatika Shqiptare

Url: http://www.itshqip.com  

Përshkrim: Itshqip.com, ?sht? portal shqiptar? p?r teknologji informative, i cili me konceptin, pun?n dhe dizajnin duksh?m dallohet nga portalet tjera n? ueb hap?sir?n shqiptare, duke i pranuar dhe p?rdorur zgjidhjet m? t? reja digjitale p?r t? pr
Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për itshqip.com:
Foto ekrani për itshqip.com
>> Shko në itshqip.com <<

Adresa IP 1: 104.28.27.45
Adresa IP 2: 104.28.26.45
Emri i hostit: 104.28.27.45
Emri i serverit 1: jake.ns.cloudflare.com
Emri i serverit 2: dina.ns.cloudflare.com
Rrjet: CLOUDFLARENET
Hosting: General placeholder reference for all IPv4 addresses


Informacione rreth itshqip.com:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 91.17 KB

 • Pagerank: 1

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 2

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 551.091

 • Vendndodhja e sajtit:
  San Francisco, (Shtetet e Bashkuara të Amerikës)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për itshqip.com (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  27-10-201591.17 KB4/5104.28.27.4510--02Jo551.091


  Informacione Whois për itshqip.com:
  itshqip.com domain lookup results from whois.name.com server:
  
  
  


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  ekonomia.gov.al  •  pelikanisecurity.al  •  klsh.org.al  •  sedo.com  •  albanovaonline.info  •  garda.gov.al  •  sociale.gov.al  •  lapsi.al  •  moi.gov.al  •  mail.com  •  icloud.com  •  altirana.com  •  gazeta-albania.net  •  acit-al.org  •  insig.com.al  •  fshn.edu.al  •  tirana.gov.al  •  un.org.al  •  alb-net.com  •  thealbaniandirec...  •  albaniansingles.com  •  sot.com.al  •  cinema-alb.com  •  adanet.com.al  •  tripod.com  •  sportishqiptar.c...  •  spekter.com.al  •  albaniannews.com  •  mod.gov.al  •  timberland.com