WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Imperial Cinemas

Url: http://www.imperialcinemas.al  

Përshkrim: Faqja zyrtare e Imperial Cinemas. Rrjet kinemash ne Shqiperi
Fjalët kyçe: Kinema Imperial, Imperial Cinemas, Kinema, Kinema 3D, Filma 3D, Kinema Agimi, Sheraton Kinema, Kristal Kinema
Enkodimi: utf-8

Foto ekrani për imperialcinemas.al:
Foto ekrani për imperialcinemas.al
>> Shko në imperialcinemas.al <<

Adresa IP 1: 37.48.84.143
Emri i hostit: 37.48.84.143
Emri i serverit 1: ns2.domainmonger.com
Emri i serverit 2: ns1.domainmonger.com
Rrjet: NL-LEASEWEB-20120124
Hosting: LEASEWEB


Informacione rreth imperialcinemas.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 18.32 KB

 • Pagerank: 0

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 3
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: --
 • Faqet në Indeksin Bing: 2

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 2.685.574

 • Vendndodhja e sajtit:
  Amsterdam, (Holanda)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për imperialcinemas.al (2):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  25-08-201618.32 KB5/537.48.84.14303----2Jo2.685.574
  04-02-201413.08 KB5/569.65.47.94302000Jo877.898


  Informacione Whois për imperialcinemas.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  pulti.org  •  sociale.gov.al  •  faleminderit.al  •  agro.al  •  shendetesia.gov.al  •  akm.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  geberit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  univlora.edu.al  •  qbz.gov.al  •  albinfo.al  •  akshi.gov.al  •  eurolive.al  •  akpt.gov.al  •  fppsigal.com.al  •  akm.gov.al  •  agro.al  •  altirana.com  •  sli.gov.al  •  geberit.al  •  albaniaonline.net  •  azhbr.gov.al  •  mega.com  •  crca.org.al  •  qbz.gov.al  •  ekb.gov.al  •  albinfo.al  •  adv.al  •  akpt.gov.al